Produkcja Butelek HDPE

Plastik HDPE to jeden z najbezpieczniejszych rodzajów plastiku. Jego największą zaletą jest to, że nie wydziela toksyn. Stąd opakowania z plastiku HDPE są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, czy kosmetycznym. Szukasz firmy, która jest producentem pod frazą „butelki HDPE producent”? Zajrzyj do nas na stronę, mamy ofertę, która cię usatysfakcjonuje.

Butelki HDPE (producent: Omega Plastics) to idealne produkty do przechowywania produktów spożywczych, olejów, środków czystości (chemia gospodarcza) oraz kosmetyków. To uniwersalne i bezpieczne opakowanie, z którego najczęściej korzystamy w warunkach domowych. Bardzo wysoka jakość materiałów i komponentów stosowanych przy produkcji butelek HDPE sprawia, że substancje chemiczne nie przedostają się do zawartości, a powierzchnia butelek pozostaje obojętna i nie wchodzi w żadne reakcje. W naszych butelkach HDPE można przechowywać środki żrące, większość rozpuszczalników i alkoholi oraz substancje o odczynie zasadowym.

Produkowane przez nas butelki HDPE są bardzo odporne na uszkodzenia, wysoką temperaturę i zachowują długą żywotność. Jako producent oferujemy różne rozmiary i pojemności butelek, produkty mogą się charakteryzować różnymi rozmiarami gwintów. Na życzenie butelki HDPE mogą być w konkretnym kolorze i kształcie. Na butelce może znaleźć się nadruk lub grawer. Do butelek HDPE oferujemy różnego typu nakrętki plastikowe, takie jak: triggery, pompki, aplikatory i inne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *