Volkswagen oferuje duże rabaty na samochody plus wyposażenie w ramach dodatkowego bonusu

Volkswagen to marka bardzo ceniona przez Polaków. Niemieckie samochody uważane są za bezawaryjne, zaawansowane technologicznie, oszczędne i praktyczne. Dodatkowo cechuje je wysoka wartość rezydualna, co ma wpływ na koszty leasingu, najmu długoterminowego, czy późniejszą odsprzedaż. Jeśli w tym momencie myślicie o zakupie samochodu, warto skorzystać ze specjalnej oferty, która obowiązuje między innymi na modele T-Cross, T-Roc, czy Golf VIII.

Volkswagen T-Cross

Ten niewielki, ale bardzo stylowy i praktyczny miejski SUV, świetnie poradzi sobie w miejskim zgiełku, ale również bez problemu wybierze się z nami w dłuższą podróż. T-Cross jest zaawansowany technologicznie, a swoim użytkownikom oferuje rozwiązania na miarę wielu większych aut. Na pokładzie znajdziemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy. Do napędzania użyto sprawdzonych, żwawych i ekonomicznych silników 1.0 i 1.5 TSI o mocy od 95 do 150 KM. Volkswagen T-Cross w tym momencie zaoferowano z rabatem w wysokości 4 000 zł. Kolejną korzyścią jest zaproponowany przez markę dodatkowy bonus na wybrane wyposażenie w wysokości 4 500 zł.

Volkswagen T-Roc

SUV-y są w modzie. Nie ma się czemu dziwić. Wygodne, praktyczne, uniwersalne i dodatkowo świetnie wyglądają. T-Roc idealnie wpisuje się tę modę. Nowoczesna, pełna energii sylwetka z dynamicznymi przetłoczeniami zwraca uwagę już na parkingu, a wnętrze jest komfortowe i pojemne. Volkswagen T-Roc ma intuicyjny system multimedialny, który błyskawicznie połączy się z twoim smartfonem, a zaawansowane systemy wsparcia kierowcy umożliwiają bezstresową jazdę w każdej trasie. Do wyboru, w zależności od preferencji, silniki benzynowe lub diesla o mocy od 115 do 190 KM. T-Roc jest w tej chwili doskonałym wyborem dzięki rabatowi w wysokości 16 000 zł. Kupujący korzysta podwójnie, ponieważ otrzymuje również bonus na wyposażenie w wysokości 5 500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *